راهنمای خرید برچسب دوچرخه

آیا یکنواختی و سادگی دوچرخه خود خسته شده اید؟ ما اینجا هستیم تا راه حلی پایدار به شما ارائه دهیم. خرید برچسب های دوچرخه به شما این امکان را می‌ دهند تا جذابیت دوچرخه خود را چندبرابر کنید. می توانید آنها را تقریباً روی هر قسمتی از دوچرخه که مایل باشید، بچسبانید اما معمولا رایج ترین قسمتی از دوچرخه که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد، تنه است. با این حال، برخی از دوچرخه‌ها از قبل دارای برچسب‌هایی هستند که قبلاً نصب شده‌اند. بنابراین، درصورت قدیمی بودن می‌توانید با روشی که در ین مقاله به ان اشاره می کنیم، آن را جدا کرده و با نمونه های جدیدتر جایگزین کنید.

راهنمای خرید برچسب دوچرخه

بسیاری از دوچرخه ها با نام تجاری خود به وسیله ی رنگ یا برچسب روی آن ها عرضه می شوند اما هنوز فضای زیادی برای اضافه کردن برچسب های سفارشی سازی روی دوچرخه وجود دارد. می‌توانید برچسب‌های رنگ‌شده را روی دوچرخه خود بچسبانید یا برچسب‌های قدیمی را با برچسب‌های جدید جایگزین کنید تا جلوه ی بهتری به دوچرخه بدهد و مطابق با سلیقه ی خودتان باشد. با استفاده از این برچسب‌ها، می‌توانید هر اثر هنری یا لوگویی را که مدنظر دارید، روی دوچرخه خود پیاده کنید. از طرفی، می توانید از برچسب های سفارشی، به عنوان روشی برای تمایز بین دوچرخه ها استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر دوچرخه خود را در یک گاراژ با بسیاری از مدل های مشابه نگهداری می کنید یا اگر از آن برای مسابقه استفاده می کنید و باید به سرعت دوچرخه خود را پیدا کنید، با برچسب‌های چاپ سفارشی، می‌توانید دوچرخه خود را با هر رنگ و طرحی که مدنظر دارید، متمایز کنید. ازطرفی، می‌توانید مجموعه‌ای از برچسب‌ها را سفارشی برای دوچرخه خود چاپ کنید که هر کدام متعلق به قسمتی از دوچرخه است و هر اطلاعات دیگری که ممکن است نیاز داشته باشید، مانند شماره قطعات. هر کدام را در قسمت سمت راست دوچرخه خود بچسبانید و در کمترین زمان همه آنها را حفظ خواهید کرد. برچسب‌ های دوچرخه، یکی از ارزان‌ترین افزودنی‌هایی هستند که می‌توانید به دوچرخه خود اضافه کنید و اغلب برای ما معنایی بیشتر از تغییر رنگ نوار دارد.

 

آموزش نحوه چسباندن انواع برچسب روی دوچرخه به صورت تصویری

راهنمای چسباندن برچسب های دوچرخه به صورت تصویری

نصب برچسب سفارشی دوچرخه، کار دشواری نیست. بلکه خودتان نیز می توانید به راحتی انجام دهید و به مهارت خاصی نیاز ندارد. با این حال، هنگام سفارشی کردن دوچرخه خود با برچسب های سفارشی، رویه ای وجود دارد که باید آن ها رعایت کنید. در این بخش، به نحوه انجام درست آن می پردازیم.

۱. قسمتی از دوچرخه خود را برای چسباندن برچسب ها مشخص کنید.

آیا تا به حال دوچرخه ای را دیده اید که روی چرخ هایش برچسب باشد؟ اگر بله، فکر می کنید تا چه مدت در آنجا بمانند؟

برای شروع، تصمیم بگیرید که در کدام قسمت از دوچرخه، تمایل دارید تا از برچسب استفاده کنید. دوچرخه دارای قطعات بسیار زیادی است که همه آنها را می توان به کمک برچسب سفارشی کرد. حقیقت این است که همه قسمت‌های دوچرخه نمی‌توانند برچسب‌ها را تحمل کنند. بنابراین، شما باید مکان مناسب برای چسباندن برچسب روی دوچرخه خود را مشخص کنید. اگر از برچسب های نام برای دوچرخه استفاده می کنید، بهتر است آنها را در جایی بچسبانید که جزئیات روی برچسب قابل مشاهده باشد. سطح باید صاف و مسطح باشد. قسمتی که در هنگام حرکت دوچرخه کنده یا کشیده نمی شود. با این حال، رایج ترین و مناسب ترین قسمت برای نصب برچسب های دوچرخه، تنه دوچرخه است.

۲. سطح انتخابی را از آلودگی تمیز کنید.

بعد از اینکه محل دقیق و مناسب نصب برچسب را انتخاب کردید، باید آن سطح را به خوبی تمیز کنید. قبل از اعمال برچسب، سطح باید کاملاً تمیز و خشک باشد. زیرا برچسب دوچرخه فقط روی یک سطح تمیز و خشک دوام بالایی دارد. بنابراین، به مخلوطی از آب و صابون یا الکل و آب نیاز دارید. هر چیزی که بتواند از چسبیدن برچسب جلوگیری کند باید حذف شود که شامل مواردی مانند گریس یا روغن، خاک و اسپری سیلیکون می شود.

۳. برچسب را روی دوچرخه اعمال کنید.

قبل از اینکه برچسب را روی دوچرخه خود بزنید، باید صبر کنید تا درجه حرارت متوسط ​​باشد. برچسب را با فشار یکنواخت اعمال کنید. از دست زدن به قسمت چسبنده استیکر خودداری کنید زیرا باعث کاهش اثربخشی آن روی سطح دوچرخه می شود.

 

روش جداکردن انواع برچسب روی دوچرخه به صورت تصویری

اگر احساس می‌کنید که دیگر به برچسب‌های دوچرخه نیازی ندارید یا می‌خواهید آن را با برچسب دیگری جایگزین کنید، می‌توانید با خیال راحت برچسب موجود را بدون باقی ماندن اثری از روی دوچرخه خود جدا کنید. در این بخش، گام به گام نحوه پاک کردن برچسب های دوچرخه گردآوری شده است. شاید ممکن است به سختی از شر برچسب های ضدآب خلاص شوید. زیرا برای دوام طراحی شده‌اند اما این بدان معنا نیست که آن ها هیچوقت از روی دوچرخه جدا نمی شوند. یک خشک کن حرارتی به شما کمک می کند تا بتوانبد برچسب دوچرخه از روی سطح دوچرخه بردارید. در ادامه، به جزئیات آن به طور مفصل اشاره می کنیم.

۱. با چسب پاک کننده یا روان کننده روی برچسب اسپری کنید که تمام سطح برچسب را بپاشند تا کنده شدن آن کمی راحت تر باشد. اگر  هیچ چسب پاک کننده ای در دست ندارید، از چیزی مانند WD-40، یک روان کننده معمولی استفاده کنید.

  • می توانید چسب پاک کننده را در اکثر فروشگاه هایی که لوازم تمیز کننده می فروشند تهیه کنید.
  • بهتر است از یک بطری اسپری استفاده کنید تا راحت تر اعمال شود.
  • قبل از اینکه چیزی را روی برچسب اسپری کنید، دستورالعمل های ایمنی روی اسپری را دوباره بررسی کنید.

راهنمای جداکردن برچسب های دوچرخه به صورت تصویری

 

۲. سطح استیکر یا برچسب را با سشوار حداقل ۵ ثانیه گرم کنید. سشوار را نزدیک دوچرخه خود به برق بزنید و دستگاه را روی حرارت کم یا زیاد قرار دهید. انتهای سشوار را حداقل ۱ اینچ (۲.۵ سانتی متر) از سطح دوچرخه دور نگه دارید تا چسب روی برچسب شروع به ذوب شدن کند. اگر با یک برچسب بزرگ سروکار دارید، ممکن است لازم باشد چند ثانیه دیگر حرارت را اعمال کنید.

راهنمای جداکردن برچسب های دوچرخه به صورت تصویری

 

۳. هنگامی که برچسب گرم شد، آن را جدا کنید. گوشه برچسب را با ۲ انگشت فشار دهید و آن را به آرامی به سمت بالا بکشید و از سطح دوچرخه دور کنید. به خاطر داشته باشید که برخی از برچسب ها ممکن است به راحتی جدا شوند، در حالی که برخی دیگر ممکن است کمی بیشتر به گرم کردن نیاز داشته باشند. همه اینها به اندازه و سازنده برچسب بستگی دارد. برای مثال، برداشتن یک برگردان بزرگ احتمالا سخت تر از یک برچسب معمولی و کوچک است.

راهنمای خرید برچسب دوچرخه

راهنمای خرید برچسب دوچرخه

راهنمای خرید برچسب دوچرخه

 

۴. اگر برای جدا کردن آن مشکل دارید، برچسب را دوباره گرم کنید. سشوار خود را دوباره روشن کنید و آن را حداقل ۱ اینچ (۲.۵ سانتی متر) بالای برچسب مورد نظر نگه دارید. برچسب را حداقل ۵ ثانیه دیگر گرم کنید، سپس دوباره آن را جدا کنید. گرم کردن برچسب را تا زمانی که کاملاً از دوچرخه جدا شود ادامه دهید. ممکن است لازم باشد استیکر خود را چند بار گرم کنید که کاملا طبیعی است!

۵. سطح دوچرخه را لمس کنید تا ببینید آیا هنوز آثاری از چسبنده است یا خیر. انگشت خود را در امتداد قسمتی از دوچرخه که برچسب قبلاً در آن قرار داشت ضربه بزنید. پس از لمس سطح، مشخص می شود که فلز چسبناک یا صاف به نظر می رسد. اگر سطح هنوز چسبنده است، باید قبل از شروع دوباره دوچرخه‌سواری و اعمال هر برچسبی آن را تمیز کنید. بسته به برچسب، ممکن است مقدار زیادی چسب باقی مانده باشد.

راهنمای خرید برچسب دوچرخه

 

۶. سطح پارچه را با مایع سبک تر یا پاک کننده چسب خیس کنید. به خاطر داشته باشید که مایع سبک‌تر نسبت به برخی از پاک‌کننده‌های چسب سختی کمتری دارد، بنابراین لازم نیست نگران آسیب دیدن سطح آن باشید.

  • هر پارچه قدیمی یا دستمال کاغذی می تواند برای این کار مناسب باشد.
  • بهتر است برای احتیاط بیشتر در مکانی با تهویه مناسب، دور از هرگونه منبع گرما یا آتش کار کنید.

راهنمای خرید برچسب دوچرخه

۷. باقی مانده از دوچرخه را تمیز کنید. پارچه را در تمام قسمت دوچرخه که قبلاً برچسب قرار داشت، بکشید. این کار را ادامه دهید تا زمانی که عاری از هرگونه چسب باشد. در نهایت در صورت نیاز، فلز را با پارچه تمیز یا حوله کاغذی خشک کنید.

راهنمای خرید برچسب دوچرخه

خرید برچسب محافظ تنه و فریم دوچرخه زفال

برچسب محافظ تنه دوچرخه برند زفال یک برچسب شفاف و سازگار با همه فریم ها بوده که تنه دوچرخه شما را در برابر خط و خش و خطوط ناشی از کابل، شیلنگ و برخورد ریز سنگ ها محافظت می کند. این کیت در مقایسه با مدل های قبلی، علاوه بر لوله بالایی، بازوهای طبق قامه و زین را نیز پوشش می دهد. از مزایای این محصول این است که فویل های شفاف ظاهر دوچرخه شما را حفظ کرده و به راحتی در محل مورد نظر قرار می گیرد. برچسب محافظ تنه دوچرخه برند زفال حتی در برابر اشعه ماوراء بنفش و نوسانات دما مقاوم است. شما مشتری گرامی، اگر تمایل به خرید این محصول را دارید، می توانید به لینک خرید برچسب محافظ تنه زفال از فروشگاه دوچرخه مراجعه فرمایید.

خرید برچسب محافظ تنه و فریم دوچرخه زفالخرید برچسب دوچرخه، می‌توانند به دوچرخه شما حس شخصی ببخشند و در عین حال قابل شناسایی باشند. اغلب این برچسب ها ضد آب هستند و به راحتی می توان آنها را روی اکثر قسمت های دوچرخه اعمال کرد. می‌توانید برچسب‌ها و برچسب‌ها را در مغازه‌های محلی پیدا کنید یا آن‌ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. با خرید از ما بهترین تخفیف ها را در مورد برچسب دوچرخه سفارشی دریافت کنید. برای سفارش امروز خود اینجا را کلیک کنید!

منبع:

https://pegatin.com/blog/how-to-correctly-apply-or-remove-custom-bicycle-stickers/

https://stickerit.co/blog/a-guide-to-stickers-for-bikes/

https://pegatin.com/blog/decorative-bike-decals-a-guide-to-bike-stickers-and-decals/

https://www.wikihow.com/Take-Stickers-Off-a-Bike

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *