همون‌طور که در بخش درباره ما گفتیم، دوچرخونه هیچ‌وقت نمیخواسته فقط یه فروشگاه باشه! ما به کارمون، به حرفه‌مون عشق می‌ورزیم و حاضر نیستیم نگاهمون بهش فقط تجاری باشه. ما می‌خوایم محلی باشیم برای گفتگو و بحث و هم‌افزایی در حوزه دوچرخه‌سواری. ما قول میدیم مثل همیشه بهترین تجهیزات رو با بهترین قیمت در اختیارتون بزاریم ولی قول هم میدیم که دوچرخونه رو خونه عاشقان دوچرخه و دوچرخه‌سواری نگه داریم.

ما کلی برنامه داریم برای همه فعالین حوزه دوچرخه‌سواری که یکی یکی در موردشون صحبت خواهیم کرد. این مطلب برای معرفی بخش «دوچرخه من» در دوچرخونه است.

همه ما یا در دوچرخه‌سواری تازه‌کاریم یا تازه‌کار بودیم! همیشه دنبال این بودیم که دوچرخه خوب چه ویژگی‌هایی داره؟ کدوم بخش‌هاش باید با دقت بیشتری بررسی بشن؟ تو این همه برند متنوع کدومشون بهتره؟ اصلاً آیا هدف ما از خرید تو انتخاب دوچرخمون تأثیری داره؟ و کلی سؤال دیگه که در اول کار باید بدونیم و بعد هم همیشه باید چک کنیم ببینیم به اون چیزی که می‌خواستیم رسیدیم یا نه!

کی بهتر از خود صاحب دوچرخه میتونه این سؤالات رو پاسخ بده؟ دوچرخه من، رفیق روزهای خوشی و سخت من و همراه دوست‌داشتنی من در ماجراجویی‌های من بوده. «دوچرخه من» دوچرخونه، همون جاییه که میخوایم در مورد دوچرخه‌هامون صحبت کنیم. از خوبی‌هاشون بگیم و از بدی‌هاشون!

برای راه انداختن «دوچرخه من» دوچرخونه، اهداف زیادی داریم که به بعضیاشون اشاره میکنم:

  • صحبت در مورد دوست و یار ماجراجویی‌هامون.
  • نگاه دقیق‌تر به دوچرخه‌مون.
  • نقد دوچرخه به منظور بالا بردن سطح اطلاعات دوچرخه‌دوستان.
  • فضایی برای گفتگو در مورد موضوعی که همه ما رو به وجد میاره.
  • کمک به انتخاب بهتر.

ما اینجا کاملاً بی‌طرفانه، نظرات شما در مورد دوچرختون رو با نام و عکس خودتون (البته اگه خواستید و اجازه دادید) منتشر خواهیم کرد. هرجور که دوست دارید و هرجور که دوچرختون رو می‌بینید در موردش بنویسید. فقط برای کمک به خوانندگان یه چند موردی رو رعایت کنید بهتر هم خواهد بود:

  • اگه می‌تونید اطلاعات کافی و دقیق از اجزای دوچرخه تون ارائه بدید.
  • با اینکه دارید نقد فنی انجام میدید یه جوری بنویسید که حتی برای تازه‌کارها هم قابل استفاده باشه.
  • می‌دونیم که عاشق دوچرختون هستید ولی اگه عیبی هم توش میبینید در موردش بنویسید.
  • عکس خودتون و دوچرختون میتونه خیلی مطلب رو جذاب‌تر کنه.

در این مسیر منتظر شما و مقالاتتون هستیم. هر پیشنهادی رو هم پذیرا خواهیم بود چون ما تو دوچرخونه فقط میزبان شما هستیم نه بیشتر و فقط به رضایتتون فکر می‌کنیم. من علی هاشمی به عنوان همراه شما در دوچرخونه اولین مقاله «دوچرخه من» رو با شما به اشتراک گذاشتم. منتظرتونیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *